Havuz karıştı: FETÖ itirafçısı Gülerce ile Altaylı birbirine girdi!

FETÖ itirafçısı Hüseyin Gülerce ile Fatih Altaylı arasında küfürlü tartışma yaşandı. Altaylı'ının "Sabah'a da çemkirecek mi" sorusuna Gülerce, "onursuz ahlaksız" diyerek cevap verdi. 

Havuz karıştı: FETÖ itirafçısı Gülerce ile Altaylı birbirine girdi!

FETÖ itirafçısı Hüseyin Gülerce ile Fatih Altaylı arasında küfürlü tartışma yaşandı. Altaylı'ının "Sabah'a da çemkirecek mi" sorusuna Gülerce, "onursuz ahlaksız" diyerek cevap verdi. 

04 Ocak 2018 Perşembe 12:20
Havuz karıştı: FETÖ itirafçısı Gülerce ile Altaylı birbirine girdi!

Gazete Emek-FETÖ itirafçısı Hüseyin Gülerce ile Fatih Altaylı arasında küfürlü tartışma yaşandı. Altaylı'ının "Sabah'a da çemkirecek mi" sorusuna Gülerce, "onursuz ahlaksız" diyerek cevap verdi. 

Sabah gazetesi, FETÖ’nün “Tahşiyeciler kumpası” davasına ilişkin mahkemenin gerekçeli kararını yayımlamış ve FETÖ'nün medyadaki yüzleri başlığıyla, FETÖ itirafçısı Hüseyin Gülerce'nin ismine de yer vermişti. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, havuz medyası Sabah'ın bu haberi üzerinden Gülerce'yi eleştirmiş, "Hüseyin Gülerce Beyefendi’ye ne zaman o günleri hatırlatsak, bize şiddetle çemkirdi. Ancak kader onun peşini bırakmıyor. Acaba Hüseyin Bey, bize çemkirdiği tonda, iktidara fazlasıyla yakın Sabah’a da çemkirebilecek mi?" diye sormuştu... Gülerce ağzını bozarak yanıt verdi: Karakteri bozuk, onursuz, eşinden, kızından da utanmayacak kadar ahlaksız...

Sabah'taki haberin detayları şöyleydi;

Haberde, gerekçeli kararda “örgütün medyadaki yüzleri” ifadesiyle bir liste yer aldığı belirtildi. Buna göre, “Ekrem Dumanlı, Hüseyin Gülerce, Ahmet Şahin, Nuh Gönültaş, Gülen’in talimatı sonrası Tahşiye Grubu’na yönelik algı çalışmasını yazdıkları köşe yazılarından katkı sağladı” denildi.

Bir dönem FETÖ'nün önde gelen isimlerinden olan Hüseyin Gülerce, daha sonra “pişman” olmuş ve FETÖ’ye ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

Altaylı bu haber üzerinden FETÖ itirafçısı Gülerce'ye yüklendi: bize çemkirdiği tonda

Fatih Altaylı da fırsatı kaçırmadı ve Sabah'ın bu haberinden yola çıkarak Hüseyin Gülerce'ye yüklendi. Altaylı, "Hüseyin Gülerce Beyefendi’ye ne zaman o günleri hatırlatsak, bize şiddetle çemkirdi. Ancak kader onun peşini bırakmıyor" dedi.

İşte Fatih Altaylı'nın yazısından bir bölüm:

 "YER Mİ?

Bir dönem, “Gülen’in en yakını benim, onun sesiyim” diyen, ama sonrasında bu gruptan ayrıldığı izlenimi vermek için aşırı bir çaba içine giren Hüseyin Gülerce Beyefendi’ye ne zaman o günleri hatırlatsak, bize şiddetle çemkirdi.

 Demediğini bırakmadı.

 Ne var ki, kader Gülerce’nin peşini bırakmıyor.

 Dün de Sabah Gazetesi’nde yayınlanan “FETÖ’nün sözcüleri” listesinde Gülerce’nin adı var.

 Acaba Hüseyin Bey, bize çemkirdiği tonda, iktidara fazlasıyla yakın Sabah’a da çemkirebilecek mi?"

"Karakteri bozuk, onursuz, eşinden, kızından da utanmayacak kadar ahlaksız..."

FETÖ itirafçısı Hüseyin Gülerce ALtaylı'ya sosyal medya hesabından ağzını bozarak yanıt verdi.  Hüseyin Gülerce Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Karakteri bozuk, onursuz, eşinden, kızından da utanmayacak kadar ahlaksız olanlara artık cevap vermiyorum. Kararım kesin; sövene dilsizim..." ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol