Soylu, veda edip helallik istedi!

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün katıldığı AKP Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde adeta bir veda konuşması yaparak gençlerden ‘helallik istedi’.

Soylu, veda edip helallik istedi!

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün katıldığı AKP Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde adeta bir veda konuşması yaparak gençlerden ‘helallik istedi’.

25 Şubat 2018 Pazar 14:26
Soylu, veda edip helallik istedi!

Gazete Emek- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün katıldığı AKP Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde adeta bir veda konuşması yaparak gençlerden ‘helallik istedi’.

Konuşmasının devamında ise: “Buradan gideriz belki bir daha gelişimiz olmaz. AK Parti’ye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davetinden beri yaptığım bütün çalışmalarda bu davaya olan anlayışımdan bir nebze olsun ödün vermedik” dedi.

Sabah saatlerinde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Trabzon Şubesinde düzenlenen kahvaltıya katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ardından AKP Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Kongresi’ne katıldı.
Burada bir konuşma yapan Bakan Soylu, Afrin operasyonuyla ilgili açıklamalarda bulundu.


Bakan Soylu, konuşmasının son bölümünde ‘helallik isteyerek’ şunları söyledi:

“Beni hatırlayacağınız zaman bu dergaha eğri odun yanlış odun taşımaz diye, hatırlayın. Biz ahlaklı adamlarız. Siyasetin de ne olduğunu iyi bilen kardeşlerinizden biriyim. Çocukluğumuzdan beri bu işin içindeyiz. 21. yy’da bu dava sadece Türkiye’ye hizmet etmiyor. Bugün İçişleri Bakanıyız, yarın belki değiliz. Buradan gideriz belki bir daha gelişimiz olmaz. Ama şunu net ve açık şekilde söylüyorum; AK Parti’ye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davetinden beri yaptığım bütün çalışmalarda bu davaya olan anlayışımdan bir nebze olsun ödün vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz. Sevgili gençler hiçbir zaman doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmayın. Lideriniz gösterdiği istikametten hiçbir zaman ayrılmayın. Bunları belki size son kez söylüyorum. Eğer, sıkıntıda olduğunuz görülüyorsa da geri çekilmekten hiç bir zaman vazgeçmeyin. Geri çekilmekte bir erdemdir. Geri adım atmakta bir erdemdir. Sadece bende şunu hatırlayın. Trabzon’u çok seviyorum. Recep Tayyip Erdoğan’ın neferiyim. Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olarak hayatıma devam edeceğim. Sadece bende şunu hatırlayın. Trabzon bana hayatımın en önemli ve şerefli görevini verdi. En önemli görev Trabzon Milletvekililği’dir. En çok özlediğim kızımdır. Allah inşallah en kısa zamanda onlarla beraber olmayı nasip eder. Hakkınızı helal etmenizi diliyorum.”

Kaynak: Habercilerden

Son Güncelleme: 25.02.2018 14:31
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol