Kendisine destek olan AKP’lilerin isimlerini paylaşan okul müdürü görevinden alındı

Antep’te okul müdürlüğüne atanan bir öğretmen, teşekkür etmek niyetiyle paylaştığı isim listesi ardından görevinden alındı

09 Ocak 2020 Perşembe 18:44
Kendisine destek olan AKP’lilerin isimlerini paylaşan okul müdürü görevinden alındı

Gazete emek- Antep’te Şahinbey Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne atandıktan sonra kendisine destek olan AKP’li isimlere sosyal medyadan teşekkür eden ve eski AKP Antep Milletvekili Şamil Tayyar tarafından gündeme getirilen Hüseyin İnal, görevinden alındı.

Samiye Teymur Emine Ulusoy İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Hüseyin İnal, Şahinbey Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne atandı.

İnal, göreve başlamasının ardından sosyal medyadan bir paylaşım yaparak kendisine destek olanlara teşekkür etti. Eski AKP Antep Milletvekili Şamil Tayyar ise teşekkür yazısını, “Müdürüm tebrik ederim, hayırlı olsun, çorbada benim de tuzum olsun isterdim ama haber vermedin” notuyla paylaşmış.

Tayyar’ın gündeme getirdiği konu sonrası İnal görevden alındı. İnal’ın görevden alındığını da yine Şamil Tayyar sosyal medya üzerinden yaptığı, “Az önce duydum görevden alınmış” paylaşımı ile duyurdu.

Öğretmen Hüseyin İnal, paylaştığı listenin ve görevden alınmasının haber olması üzerine kişisel facebook hesabını kapattı.

Kaynak:Birgün

Son Güncelleme: 09.01.2020 19:09
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol