Instagram'a yeni özellik geliyor

Kendisini çok fazla güncellememesi ile eleştirilen Instagram'da yeni bir özellik geliyor.

Instagram'a yeni özellik geliyor

Kendisini çok fazla güncellememesi ile eleştirilen Instagram'da yeni bir özellik geliyor.

09 Haziran 2018 Cumartesi 14:58
Instagram'a yeni özellik geliyor

Gazete Emek- Kendisini çok fazla güncellememesi ile eleştirilen Instagram'da yeni bir özellik geliyor. Instagram'a gelen yeni bir özellik sayesinde çok yakında bir dakikayla sınırlı olan video paylaşımı 1 saate kadar uzatılabilecek...


Instagram'a gelen yeni bir özellik sayesinde çok yakında bir dakikayla sınırlı olan video paylaşımı 1 saate kadar uzatılabilecek. Ancak tek yenilik bu değil; Instagram'da hikaye paylaşanları da yakından ilgilendiren çok önemli bir güncelleme geliyor. Bakın ne değişecek?

Instagram'da çok yakında bir dakikadan uzun videolar paylaşabileceğiz; ki bu sayede 1 saate kadar video paylaşımı mümkün olacak. Bu önemli yenilik tek başına gelmiyor; beraberinde Hikaye paylaşırken de önemli bir özelliği kullanmaya başlayacağız.

Instagram, şimdi de kullanıcıların etiketlendikleri hikayeleri tekrar hikaye olarak paylaşabileceklerini duyurdu. Bu güncelleme öncesinde kullanıcılar, bu işlem için etiketli oldukları hikayenin ekran görüntüsünü aldıktan sonra yeni bir hikaye olarak paylaşabiliyordu. Ancak bu yenilik sayesinde birkaç ufak dokunuş ile hikayenin görüntüsünü almaya gerek kalmayacak.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol