Ankara'da olağanüstü İdlib toplantısı: Sosyal medya her an gidebilir

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde İdlib gündemiyle toplantı yapıldı. Ankara'da bulunan CHP MYK üyeleri İdlib'deki gelişmeleri görüşmek üzere toplantıya çağrıldı. İYİ Parti lideri Meral Akşener de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefon görüşmesi gerçekleştirdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Başkanlık Divanı üyeleriyle toplantı yaptı.

27 Şubat 2020 Perşembe 23:35
Ankara'da olağanüstü İdlib toplantısı: Sosyal medya her an gidebilir

Gazete EmekCHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeleri de İdlib gündemiyle CHP Genel Merkezi’nde toplandı. İdlib’deki gelişmeler üzerine Ankara’da bulunan CHP MYK üyeleri genel merkeze çağrıldı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu başkanlığında yapılacak bir değerlendirmenin ardından yarın da olağanüstü MYK toplantısı yapılması bekleniyor.

AKŞENER, ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de İdlib’deki gelişmelerle ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’la telefonda görüştü.

Akşener, Balıkesir programını iptal ederek, gelişmeleri takip etmek ve değerlendirmek üzere Ankara’ya dönüyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Başkanlık Divanı üyeleriyle birlikte genel merkezde İdlib’deki gelişmeleri değerlendiriyor. MHP’nin twitter hesabından, Bahçeli ve kurmaylarının görüntüsü paylaşılarak, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte İdlib’de meydana gelen gelişmeleri parti genel merkezimizde anbean takip ediyor” denildi.

Son Güncelleme: 28.02.2020 09:55
Anahtar Kelimeler:
CHPSuriyeAnkaraİdlib
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol