Arkadaşını bıçaklayan öğrencisinin babası: 'Seni̇ döveni̇ sen de bıçakla'

Avcılar'daki bir ortaokulda kavga etti̇ği̇ arkadaşını bıçaklayan öğrenci ve babası tutuklandı. Babanın oğluna "Seni döveni sen de bıçakla" diyerek azmettirdiği iddia edildi.

05 Ocak 2019 Cumartesi 17:26
Arkadaşını bıçaklayan öğrencisinin babası: 'Seni̇ döveni̇ sen de bıçakla'

Gazete EmekAvcılar'daki bir ortaokulda kavga etti̇ği̇ arkadaşını bıçaklayan öğrenci ve babası tutuklandı. Babanın oğluna "Seni döveni sen de bıçakla" diyerek azmettirdiği iddia edildi.

Habertürk'ten Arzu Kaya'nın haberine göre; Yeşi̇lkent Mahallesi̇'ndeki̇ orta okulda dün 7'nci sınıf öğrenci̇leri̇ arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında 7'nci sınıf öğrenci̇si̇ D.D., aynı sınıfta okuyan arkadaşı M.İ. tarafından bıçaklandı.
İlk müdahalesi̇ sağlık ocağında yapılan M.D., daha sonra Kanuni̇ Sultan Süleyman Eği̇ti̇m ve Araştırma Hastanesi̇'ne kaldırıldı.

Olaydan sonra M.D.'yi̇ bıçakladığı öne sürülen M.İ. ve babası gözaltına alındı. Polisteki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edilen öğrenci̇ ve babası çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Babanın oğluna "seni̇ döveni̇ sen de bıçakla" di̇yerek suça azmettirdiği ileri sürüldü.


Kaynak: Sputnik

Son Güncelleme: 05.01.2019 17:31
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol