İmamoğlu ile Erdoğan arasında ilginç 'israf' diyaloğu!

Belediye Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

11 Eylül 2019 Çarşamba 21:20
İmamoğlu ile Erdoğan arasında ilginç 'israf' diyaloğu!

Gazete Emek- Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen büyükşehir belediye başkanları toplantısında Ekrem İmamoğlu'nun sandalyesinin kırılması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan sandalyeyi göstererek, "Bak bu israftır" dedi. Bunun üzerine İmamoğlu, Erdoğan'a "İkincisinde sağlam otururum efendim" yanıtını verdi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlediği büyükşehir belediye başkanları toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun oturduğu sandalye kırıldı. Bunun üzerine Erdoğan’ın “Bak bu yaptığın israftır, oturduğun sandalyeyi kırdın” dediği ifade edildi.
 
Bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen ve 29 ilin büyükşehir belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında yaşanan diyalog dikkat çekti.

Habertürk TV’den Ömer Topsakal’ın haberine göre, toplantıda Ekrem İmamoğlu’nun sandalyesi kırıldı. Bunun üzerine Erdoğan, sandalyeyi göstererek “Bak bu yaptığın israftır, oturduğun sandalyeyi kırdın” dedi. İmamoğlu ise Erdoğan’a “İkincisinde sağlam otururum efendim” yanıtını verdi.

Kaynak: Duvar

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol