'MHP'nin 23 Haziran sloganı belli oldu: Biz biriz siz hepiniz'

 MHP, yenilenecek İstanbul seçimleri için İstanbul’da hemşehri nüfusu 250 bin ve daha fazla olan il başkanları ile toplantı kararı aldı. Kulislere yansıyan bilgilere göre MHP'nin seçim sloganı, “Biz Biriz Siz Hepiniz” olacak.

14 Mayıs 2019 Salı 09:31
'MHP'nin 23 Haziran sloganı belli oldu: Biz biriz siz hepiniz'

Gazete EmekMHP, yenilenecek İstanbul seçimleri için İstanbul’da hemşehri nüfusu 250 bin ve daha fazla olan il başkanları ile toplantı kararı aldı. Kulislere yansıyan bilgilere göre MHP'nin seçim sloganı, “Biz Biriz Siz Hepiniz” olacak.


MHP, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri çalışmalarına başladı. Türkiye gazetesinde yer alan habere parti, bu süreçte ‘Biz Biriz Siz Hepiniz’ sloganını kullanacak.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un haberine göre, hemşehri stratejisiyle çalışmaları yürütecek olan MHP, yol haritasını da belirledi. İstanbul’un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı görevlendirildi. Bahçeli, kendisine en yakın isim olan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ı genel koordinatörlüğe getirdi.

MHP’nin ilk hedefi sandığa gitmeyen seçmen olacak. Sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin vatandaşla ilgili hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar yapılacak.

Seçmene ulaşmak için İstanbul’un en işlek noktalarına ‘üç hilalli’ stantlar kurulacak. MHP mitinglerden daha çok ‘hemşehri ve dost sohbetleri’ yapacak. Teşkilat bu çerçevede İstanbullu’ya ‘iftar sonrası çaya bekleriz’ çağrısını yapacak. MHP, 23 Haziran sürecinde “Biz biriz siz hepiniz” sloganı kullanacak.

Kaynak: Duvar

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol