Nuri Alço MHP'de

2019 yerel seçimlerinde ilk önce aday göstermeyeceğini açıklayıp ardından ittifakı AKP ile anlaşamayınca karar değiştirip aday göstereceğini açıklayan MHP'de her gün yeni ve ilginç isimler konuşuluyor.

05 Kasım 2018 Pazartesi 14:55
Nuri Alço MHP'de

Gazete Emek- 2019 yerel seçimlerinde ilk önce aday göstermeyeceğini açıklayıp ardından ittifakı AKP ile anlaşamayınca karar değiştirip aday göstereceğini açıklayan MHP'de her gün yeni ve ilginç isimler konuşuluyor.

AKP tarafından görevden alınan Melih Gökçek ve İstanbul Büyükşehir Belediye eski Başkanı Bedrettin Dalan'ın ardından MHP Genel Merkezi bu gün ilginç bir ismi daha ağırladı.

Yeşilçam sinemasında canlandırdığı 'kötü adam' karakteriyle ve genç kadınlara söylediği 'Soğuk bir gazoz ister misin yavrum' repliği ile akıllara kazınan sinema oyuncusu Nuri Alço, MHP Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ile görüştü.

Sözcü'den Yavuz Alatan'ın haberine göre, görüşmenin nezaket ziyareti olduğunu belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, "Türk sinemasının duayen isimlerinden Nuri Alço ile Türk futbolunun yüz aklarından değerli hemşerim Ceylan Çalışkan ziyaretime geldiler, kendilerine teşekkür ederim'' dedi.

Yönter ziyaretin içeriğine ilişkin bir bilgi vermedi.

Kaynak: Artı Gerçek

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol