Üsküdar'da bariyerlerin arkasına saklanıp balık tutmak isteyen kişi zabıtaya yakalandı

Koronavirüs salgınına karşı tüm uyarılara rağmen Üsküdar Sahili'ni doldurarak balık tutanlara dün itibariyle yasak geldi. Yasağa rağmen bariyerlerin arkasına saklanıp balık tutmaya çalışan bir kişi ise zabıtaya yakalandı

26 Mart 2020 Perşembe 11:19
Üsküdar'da bariyerlerin arkasına saklanıp balık tutmak isteyen kişi zabıtaya yakalandı

Gazete Emek- Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Kaymakamlığı koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapmasında ilçe sınırları dahilinde balık tutulmasını geçici süreyle yasakladı. Yasağa karşı ilginç bir yöntem bulan şahıs ise zabıtaya pes dedirtti.

İstanbul'da Sağlık Bakanlığı'nın koronavirüs salgınına karşı evde kalınması uyarılarına uymayarak sahillerde balık tutmaya devam eden yurttaşlara karşı Üsküdar Belediyesi ve Kaymakamlığı ortak kararıyla ilçe sınırları dahilinde balık tutmak geçici süreyle yasaklandı.

Yasağı uymayan kişiler için belediye zabıta ekipleri sahillerde gün boyu denetim yapıyor. Ekiplerin bugün yaptığı denetimde ise ilginç bir olaya rastladı. Bariyerlerin arkasına saklanan bir kişi balık tutmaya devam etti. Ekipler şahsı uyararak sahilden uzaklaştırdı.

Kaynak: Birgün

Son Güncelleme: 27.03.2020 16:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol