Pamela Anderson: Feministim ama feminizm ileri gidiyor olabilir

Hollywood’daki taciz olaylarının konuşulması için başlatılan #MeToo hareketini ‘aşırı’ bulduğunu söyleyen oyuncu Pamela Anderson, “Bunu söylediğim için öldürülebilirim” dedi.

08 Kasım 2018 Perşembe 11:25
Pamela Anderson: Feministim ama feminizm ileri gidiyor olabilir

Gazete EmekHollywood’daki taciz olaylarının konuşulması için başlatılan #MeToo hareketini ‘aşırı’ bulduğunu söyleyen oyuncu Pamela Anderson, “Bunu söylediğim için öldürülebilirim” dedi.

Sahil Güvenlik dizisiyle ünlenen oyuncu Pamela Anderson, günümüz feminist hareketiyle ilgili konuştu. 51 yaşındaki Kanadalı oyuncu, katıldığı bir televizyon programında, “Bence feminizm çok ileri gidiyor olabilir. Ben bir feministim ama bence üçüncü dalga feminizm bunaltıcı. Bana göre erkekleri felce uğratıyor” dedi. Ünlü oyuncu, '#MeToo' hareketi bana biraz aşırı geliyor. Üzgünüm, bunu söylediğim için öldürülebilirim” şeklinde konuştu. Anderson, Hollywood’un ünlü yapımcısı Harvey Weinstein’in, aralarında ünlü oyuncuların da bulunduğu pek çok kadını, kariyeriyle tehdit ederek taciz etmesiyle ilgili de konuştu.

‘KANADALIYIM DOĞRUCU DEĞİLİM’

Anderson, “Annem bana şunu öğretti: Bir yabancıyla otele gitme. Eğer biri kapıyı bornozla açıyorsa ve bu bir iş görüşmesiyse, belki de bir başkasıyla birlikte katılmalıyım. Bence bu tarz şeyler sadece sağduyuyla alakalı. Ya da içeri gir ve işi al” şeklinde konuştu. Anderson ayrıca, “Ben Kanadalıyım. Üzgünüm, siyaseten doğrucu değilim” ifadesini kullandı.

Kaynak: Duvar

Son Güncelleme: 08.11.2018 11:28
Anahtar Kelimeler:
HollywoodPamela Anderson
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol