Alişan: Cumhurbaşkanımızdan bugüne kadar tek bir şey istemedim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gönülden sevdiğini belirten türkücü Alişan, cumhurbaşkanlığı seçimlerine gittikten sonra 'yalaka' diye eleştirildiğini söyledi. "Allah yardım ediyor, ondan bir yerlere geldim" diyen Alişan, " Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne kadar tek bir şey istememişimdir" dedi.

16 Kasım 2018 Cuma 21:19
Alişan: Cumhurbaşkanımızdan bugüne kadar tek bir şey istemedim

Gazete Emek- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gönülden sevdiğini belirten türkücü Alişan, cumhurbaşkanlığı seçimlerine gittikten sonra 'yalaka' diye eleştirildiğini söyledi. "Allah yardım ediyor, ondan bir yerlere geldim" diyen Alişan, " Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne kadar tek bir şey istememişimdir" dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Alişan, "Devletinin, milletinin, cumhurbaşkanının yanında olan insanı eleştiren bir grup var. Bunlara göre ağzımızla kuş tutsak bir şey yapamayız. Tabii ki herkesi mutlu edemezsin ama ben bunu defalarca anlatmama rağmen anlamıyorlar" ifadelerini kulladı ve şu şekilde devam etti:

"Herkes kendinden meshuldur. Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne kadar tek bir şey istememişimdir. Telefon açıp da 'Başıma bir şey geldi, bir televizyon programı yapmak istiyorum, şurada konser yapmak istiyorum' gibi tek bir şey dememişimdir. Bunu açık yüreklilikle söyleyeyim; AK Parti iktidarının bu sene 17. veya 18. senesi, bu kadar sene içinde 20 tane belediye konseri yapmadım, eskiden daha fazla konsere gidiyordum. TRT 1'de programım yok."

"Allah yardım ediyor, ondan bir yerlere geldim. Ama insanların gözünde sanki biz iş ve daha fazla para kazanmak için yalakalık yapıyormuşuz gibi" diyen Alişan, "Belki böyle insanlar vardır ama beni aynı kefeye koymaları üzüyor. Çünkü ben cumhurbaşkanını gönülden seviyorum. Bundan sonra da seveceğim, yanında olacağım" diye konuştu.

Kaynak: Birgün

Son Güncelleme: 16.11.2018 21:21
Anahtar Kelimeler:
AKPKanal DAlişan
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol