"Karantinada en iyi çözüm, bol bol seks"

ABD'nin televizyon kanallarında sağlık programları yapan ünlü doktor Mehmet Öz, koronavirüs pandemisi yüzünden karantina kapsamında evde hapis kalanlara, "en iyi çözüm birlikte olduğunuz kişiyle seks yapmak" tavsiyesinde bulundu.

18 Mart 2020 Çarşamba 17:08
"Karantinada en iyi çözüm, bol bol seks"

Gazete Emek- TMZ videosuna konuşan sağlık programlarının doktor yıldızı Mehmet Öz, koronavirüsle mücadeleye yönelik toplumsal mesafe uygulamasının yan etkilerine karşı karantinaya aynı çatı altında giren çiftlere bol bol seks tavsiye etti. 

“Eğer öteki yarınızla birlikte karantinaya girdiyseniz en iyi çözüm seks" diyen Dr. Öz, "Gerilimi azaltacak ve daha uzun yaşayacaksınız" izahını getirdi.

Dr. Öz, "Belki bebek yapacaksınız. Bu birbirinizin yüzüne bakıp sinirine dokunmaktan daha iyi” vurgusunu yaptı.

Ancak tıp aleminde tersini düşünenler çoğunlukta. 

ABD'deki Salgın Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) sosyal mesafe çerçevesinde insanların birbirinden en az 1.8 metre uzak durması gerektiğini savunuyor.

Long Island’da acil servis doktoru Dr. Frederick Davis de salgın sırasında seks konusunun gri bir alan olduğunu söyledi.

Davis, “Eğer hiçbir semptom göstermiyorsanız, cevap evet. 8-9 ay içinde doğum oranlarında patlama bekliyorum” diye ekledi.

Kaynak: Sputnik

Son Güncelleme: 18.03.2020 17:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol