Yandaş medya şarkıcı Sıla'yı hedef gösterdi

İzmir’de Yeni Bi’ Fest’te sahne alan şarkıcı Sıla, konserde rakı içtiği gerekçesiyle gerici Yeni Akit tarafından “ahlaksız” denilerek hedef alındı, ‘Büyük bir rezalet’ sözleriyle Aile Bakanlığı’na şikayet edildi.

06 Eylül 2019 Cuma 15:33
Yandaş medya şarkıcı Sıla'yı hedef gösterdi

Gazete Emek- İzmir’de Yeni Bi’ Fest’te sahne alan şarkıcı Sıla, konserde rakı içtiği gerekçesiyle gerici Yeni Akit tarafından “ahlaksız” denilerek hedef alındı, ‘Büyük bir rezalet’ sözleriyle Aile Bakanlığı’na şikayet edildi.


Gerici Akit skandal 'haberinde' şu ifadeleri kullandı:

"Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’un bizzat arayarak sahip çıktığı ahlaksız yaşantısı ile gençlere kötü örnek olan Sıla, bu kez de sahnede rakı içti. Dün akşam İzmir Arena’da sahne alan şarkıcı, sahnede Sezen Aksu’yu anarak seyircilerin kadeh kaldırmasını istedi. Sıla, kendisi de "Vur Kadehi Ustam" şarkısında kadehi seyircisine kaldırdı. Gitaristini de içki içiren şarkıcı, büyük bir rezalete imza attı. Kamuoyu, Sıla’nın toplumun milli ve manevi değerlerini ayaklar altına alan ve gençlere kötü örnek olan ahlak dışı yaşantısına karşı Aile Bakanlığının her hangi bir önlem alıp almayacağını merak ediyor."


Kaynak: Birgün

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol