CHP'den İmamoğlu'nu hedef alan Soylu'ya tepki

Yerlerine kayyum atayarak görevden aldığı HDP'li belediye başkanlarını ziyaret ederek destek veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu "Buradan söylüyorum: İşini yap, başımızın üzerinde yerin var, ama işini yapmanın dışında başka işlerle meşgul olursan pejmürde ederiz. Bu kadar açık ve net" ifadeleriyle tehdit eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilk tepki CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'dan geldi.

04 Eylül 2019 Çarşamba 12:46
CHP'den İmamoğlu'nu hedef alan Soylu'ya tepki

Gazete Emek- Yerlerine kayyum atayarak görevden aldığı HDP'li belediye başkanlarını ziyaret ederek destek veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu "Buradan söylüyorum: İşini yap, başımızın üzerinde yerin var, ama işini yapmanın dışında başka işlerle meşgul olursan pejmürde ederiz. Bu kadar açık ve net" ifadeleriyle tehdit eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilk tepki CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'dan geldi.

'MİLLİ İRADEYE VE HALKIN KARARINA SAYGIYA DAVET EDİYORUM'

Torun Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "'Atanmış' bir Bakanın, 'seçilmiş' bir Büyükşehir Belediye Başkanı'nı alenen tehdit etmesi hadsizliktir! Sizi milli iradeye ve halkın kararına saygıya davet ediyorum. Haddinizi bilin" dedi.

Kaynak: Artı Gerçek

Son Güncelleme: 04.09.2019 12:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol