Saadet Partisi'nden 'Erken Seçim' iddiası!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim çıkışı geldi. 

Saadet Partisi'nden 'Erken Seçim' iddiası!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim çıkışı geldi. 

26 Ekim 2017 Perşembe 20:24
Saadet Partisi'nden 'Erken Seçim' iddiası!

Gazete Emek-Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim çıkışı geldi. 

Karamollaoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın son günlerde sıkça "Bir gece ansızın" ifadeleri kullandığına dikkat çekerek, "Bir gece ansızın TEOG kaldırılıyor, üniversiteye geçiş sistemi değiştiriliyor. Bir gece ansızın belediye başkanları istifa ettiriliyor. Türkiye bir gece ansızın seçim kararıyla karşı karşıya kalabilir" dedi.

Erdoğan’ın istifasını istediği belediye başkanlarına da değinen Karamollaoğlu, “Bu başkanlar niçin istifa ettiriliyor? İstifa etmek istemeyen başkanlar ‘gereği yapılır’ diyerek ne ile tehdit ediliyor?” diye sordu.


Karamollaoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Sayın Cumhurbaşkanı son günlerde "Bir gece ansızın gelebiliriz, bir gece ansızın vurabiliriz" ifadesini sıkça kullanmakta. Oysa Türkiye’nin esas problemi de budur. Her şeyin bir gecede ansızın olması. İşlerin düşünmeden ve planlanmadan yapılması.

Bir gece ansızın TEOG kaldırılıyor, üniversiteye geçiş sistemi değiştiriliyor. Bir gece ansızın belediye başkanları istifa ettiriliyor. Bu gidişle Türkiye bir gece ansızın seçim kararıyla karşı karşıya kalabilir. Öyle anlaşılıyor ki, iktidar attığı her adımı ülkeyi değil seçimi düşünerek atıyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol