Amedspor’da yeni başkan ve yönetim belli oldu

Amedspor’un geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Amedspor’da yeni başkan ve yönetim belli oldu

Amedspor’un geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

30 Haziran 2019 Pazar 22:17
Amedspor’da yeni başkan ve yönetim belli oldu

Gazete Emek- Amedspor’un geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı.  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre salonunda yapılan kongreye önceki başkanlar ve Diyarbakır’da bulunan STK temsilcileri katıldı. Tek listeyle girilen kongrede daha önce de başkanlık yapmış olan Avukat Metin Kılavuz başkanlığa seçildi. Yönetimde mevcut başkan Ali Karakaş da yer aldı. Yeni oluşacak yönetime başarılar diliyerek sözlerine başlayan Ali Karakaş : Amedspor, Türkiye'de gittiginiz her şehirde taraftarı bulunan nadir bir kulüptür. Amedpsor' un verdiği mücadele takdir edilmesi gereken bir mücadeledir.  Amedspor'a sahip çıkmalı ve büyütmeliyiz. şeklinde konuştu

Ardından söz alan DTSO başkanı Mehmet Kaya  ise :  Yönettiğiniz kulüp her türlü saldırıya uğruyorsa, federasyon tarafindan haksızlığa uğruyorsa, tüm kulüpler her türlü reklamı alırken sizin kulüp bu paydan destek alamıyorsa bazen sadece alanınızda durmak bile bir başarıdır. Kaya: Taraftar derneklerimz Amedspor'u her türlü kaza beladan koruyacaktır. Biz DTSO olarak Amedspor'a her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Diye konustu. 

Tekrar kulüp başkanlığına seçilen Metin Kılavuz da Şeffaf ve katılımcı bir kulüp olarak çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Kılavuz:  Şeffaf ve katılımcı bir kulüp olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Amedspor bir hikayedir. Hep beraber biz bunu bir romana çevirelim. Hepimiz bunun taşıyıcısı olalım. ilk 2 ay bizim için önemlidir. Emek vereceğiz. Biz olacağız. Önceki yönetime tesekkür ediyorum. Tüm başkanların bir arada olduğu baska bir kulüp yoktur. Burdan gelecek sezonun sloganını da sizinle paylaşmak istiyorum 'Amedspor Sensin' diyorum.

Yeni yönetim kurulu listesi ise şu şekilde belirlendi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol