Fenerbahçe'de tarihi buluşma!

Fenerbahçe Kulübünün 2-3 Haziran'da yapılacak kongresinde, başkan adayları olan Aziz Yıldırım ve Ali Koç, birbirlerine sarılarak basın mensuplarına poz verdi.

Fenerbahçe'de tarihi buluşma!

Fenerbahçe Kulübünün 2-3 Haziran'da yapılacak kongresinde, başkan adayları olan Aziz Yıldırım ve Ali Koç, birbirlerine sarılarak basın mensuplarına poz verdi.

28 Nisan 2018 Cumartesi 12:42
Fenerbahçe'de tarihi buluşma!

Gazete Emek- Fenerbahçe Kulübünün 2-3 Haziran'da yapılacak kongresinde, başkan adayları olan Aziz Yıldırım ve Ali Koç, birbirlerine sarılarak basın mensuplarına poz verdi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu seçimli olağan toplantısında, divan başkanı Vefa Küçük, Aziz Yıldırım ve Ali Koç'u aynı anda kürsüye davet etti.

İki başkan adayının 'birliktelik pozu' vermesini isteyen Vefa Küçük'ün davetini kabul eden Yıldırım ve Koç, birbirlerine sarılarak basın mensuplarına poz verdi.

Aziz Yıldırım ve Ali Koç, birbirlerine sarılarak basın mensuplarına poz verdi.

Bu sırada bir konuşma yapan Aziz Yıldırım, şunları söyledi:

'TEK İSTEĞİM VAR: YARGITAY KARARIYLA BERAAT ETMEK'

"Yeni bir süreç başlıyor. Ali Bey benimle 6 sene çalıştı. Tek isteğim var. Yargıtay kararıyla beraat etmek. Bunu ilk defa bugün de söylemiyorum. Benim 20 yıldır onurla şerefle yapmış olduğum Fenerbahçe Başkanlığı, aileme bırakabileceğim en büyük mirastır. Benin koltuktan gitmemek gibi bir düşüncem yok. Fenerbahçe'yi halka açtık. Aziz Yıldırım ve benimle o dönemde yönetimde olan herkes Yargıtay'dan beraat edecek. Fenerbahçe'nin üzerindeki kara leke de kalkmış olacak. Benim mücadelem budur. Fenerbahçe'de başkan olup olmamak gibi bir beklentim, isteğim yok. Bu kulübün kapısında bekçi olmaya her zaman hazırım."

KOÇ: BURADA KONUŞMAK OLMAZ

Ali Koç ise "Başkanımızın üzerine burada konuşmak olmaz" demekle yetindi.

Öte yandan Aziz Yıldırım, Vefa Küçük'e "Bugün sizin seçiminiz, asıl senin rakibinle bir araya gelmen lazım" diyerek, divan başkanlığına aday olan diğer isim Ufuk Aydın'ı da kürsüye davet etti. Bu 4 isim birlikte basına poz verdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol